DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

náš team :-)

  Náš team :-)
 
 
 
   Jmenuji se Nikola Vobrubová a jsem díky svým rodičům majitelkou této stáje. Za své jezdecké umění a přístup ke koním vděčím panu Knotkovi ze stáje Bukovice, kam jsem docházela jako škvrně a naučila se základy jízdy a práce s těmito krásnými zvířaty. Od té doby jsem byla na zkušené v mnoha tuzemských i německých stájích. Nyní vlastním westernovou     a parkůrovou licenci a učím malé děti i dospělé nejen jezdit,ale hlavně přistupovat ke koním.
 
 
 
 
 
 
Zdeňka Konrádová se svým koněm Esteyem.
  Stejně jako Nikča začala s koňmi v Bukovicích u pana Knotka, jako dítě, dále následovalo SOUz Kladruby nad Labem a po vyučení několik let pracovala v tuzemských i zahraničních, převážně dostihových stájích. Dnes to bere jako relax a baví jí práce s dětmi :o)
 
 
 
 
 
 
MVDr. Irena Klusáková se u nás stará o zdravíčko našich koníků. Je to skvělá osoba, se kterou se člověk nenudí. Velice jí vděčíme za její znalosti a radost, kterou rozdává. 
 
 
 
Nelča Tvrzníková
   Je jedním z nejtalentovanějších dětí, které u nás začínaly. Jezdí na Esteyovi, ale když je potřeba, tak na kterémkoli jiném koníkovi a  pomáhá nám, kde se dá. Je nejstarší z dětí a malé jí zbožňují smiley.
 
 
 
Majka Tvrzníková
 Mladší Nelinčina sestra svou docházku tak trošku flinká wink. Na druhou stranu byla naší nejmladší účastnicí na svých prvních závodech angel.
 
 
Anitka Procházková
 
Klaudinka Tarabová
 
Míša Šuchová
 
Bětka Jurečková
 
Gábinka Jurečková
 
 
Ivanka Bašková s kobylkou Šarlotou našly svou společnou cestu a pomaloučku ji vyšlapávají a stále se zlepšují. Ivanka je občas rozhořklá, ale po chvíli se zase směje.
 
 
 
 
 
   Náš tatínek se jmenuje Milan Vobruba a i on je nepostradatelným člověkem ve stáji. A vypadá to asi takto,my něco vymyslíme on raději jde a udělá to, než aby se na nás díval a přišel o své nekonečně pevné nervy .Zkrátka zařidí, udělá, vymyslí atd.."
 
 
Naše maminka se jmenuje Blanka Vobrubová a má ten nejtěžší úkol. "SEKRETÁŘKA" vaří, pere,
uklízí, dělá za den snad sto káviček a hlavně vrbu, když se nedaří.
 
 
 
Lubošek Páleník se mnou, jako s majitelkou stáje má svatou trpělivost. Nejen že se mnou sdílí jednu
domácnost, kde tedy pořád nejsem, ale hlavně pomůže, vymyslí, podpoří atd... "Lubošku! Máme peníze?"
 
 
 
  Jmenuji se Patrik Vobruba a jsem nepostradatelný člověk v této stáji. Viz foto - malá ukázka: "Pate, upadla nám podkova, nešla by ta druhá nějak sundat...? " Prostě přivez,odvez atd..."